Зберігання шин Subaru

Адреса: 08131, КИЇВСЬКА ОБЛ., БУЧАНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, БУДИНОК 60 А Відділ продажу: +38 044 503 03 30 Написати листа Відділ сервіса: +38 044 503 03 30 Написати листа
Комфортний процес

Компанія «Субару ВІДІ Стар» пропонує скористатися послугою «Заміна та зберігання шин». Позбавте себе від турбот установки сезонної гуми та пошуку відповідного приміщення для її зберігання.

Фахівці рекомендують зберігати шини в спеціально обладнаному приміщенні, де дотримані вимоги для захисту від вологості та перепадів температури. У нас є все необхідне для правильного зберігання шин. Також у послугу входить професійний шиномонтаж. Правильно встановлені шини забезпечують надійне зчеплення з дорогою, достатній гальмівний шлях, покращують керованість автомобіля. Скористайтеся нашою пропозицією, і у вас не виникне проблем з експлуатацією автомобіля.

865 грн за сезонне зберігання *

Сезонне зберігання шин від «Субару ВІДІ Стар»: наші переваги
  • Спеціально обладнаний склад, з дотриманням необхідних технічних вимог;
  • Оптимальна температура та рівень вологості, необхідний для зберігання шин;
  • Ми пропонуємо замінити гуму в найкоротші терміни та відразу ж розмістимо її на складі. Тепер не потрібно думати про те, як правильно зберігати шини. Всі турботи ми беремо на себе.
Дана послуга робить процес заміни шин більш комфортним і позбавляє власників автомобілів від турбот з пошуком відповідного для цих цілей приміщення. Тепер Вам немає необхідності ламати голову над пошуком відповідного приміщення для розміщення покришок і возити їх з собою після шиномонтажу. *Ціна вказана з ПДВ на період розміщення 180 календарних днів. Вартість одного дня 4,80 гривень.
Зацікавила пропозиція?

Заповніть форму для зв'язку з фахівцем і отримаєте особисту консультацію з питань замовлення послуги