Автострахування Subaru

Адреса: 08131, КИЇВСЬКА ОБЛ., БУЧАНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, БУДИНОК 60 А Відділ продажу: +38 044 503 03 30 Написати листа Відділ сервіса: +38 044 503 03 30 Написати листа
СК «ВІДІ-Страхування»

Автомобіль Subaru дарує Вам задоволення від водіння і впевненість на дорозі, а ТДВ СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» гарантує Вам і Вашому автомобілю надійний фінансовий захист у будь-якій ситуації. Привабливі умови автострахування та широкий спектр додаткових послуг дозволять Вам відчувати турботу 24 години на добу, де б Ви не знаходилися. Автоцентр «Субару ВІДІ Стар» спільно зі страховою компанією «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» пропонує вигідні умови і повний комплекс послуг автострахування.

КАСКО - вибір для тих, хто хоче передбачити будь-які варіанти розвитку подій, аж до стихійних лих.

Ваші переваги з КАСКО від ВІДІ-СТРАХУВАННЯ:
 • Ремонт у офіційного дилера з оригінальними запасними частинами.
 • Необмежена кількість звернень за страховими випадками протягом дії договору КАСКО
 • Принцип «Єдиного вікна». Продаж страхових полісів КАСКО, врегулювання страхових випадків, ремонт автомобіля - все це відбувається на території VIDI.
 • Можливість віддаленого врегулювання збитків дозволить заявити про збиток без відвідування офісу страхової компанії
 • Цілодобова інформаційно-консультаційна підтримка, виїзд аварійного комісара на місце страхової події в разі потреби
Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування
Звикайте до кращого з КАСКО від СК «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» Немає відмови у виплаті внаслідок грубих порушень ПДР

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 км / год; проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника; виїзд на смугу зустрічного руху в місці, де такий виїзд заборонений

Страхове відшкодування виплачується без урахування зношування деталей автомобіля

«Нове за старе», що значно зменшує витрати автовласника (для автомобілів до 3-х років з року випуску)

Неагрегатна страхова сума

Скільки б не було страхових виплат, вартість автомобіля не зменшується протягом всього терміну дії договору КАСКО. Навіть в разі, якщо автомобіль був викрадений або не підлягає відновленню.

Свобода парковки

Немає обмежень за місцем зберігання транспортного засобу

Територія страхування

Україна, Європа, країни СНД. Ризик «Викрадення» - територія України

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ (FAQ)
Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.
Так можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування перевищує номінальну вартість поліса на 1 рік
Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.
 • дорожньо-транспортна пригода;
 • пожежа;
 • стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
 • потрапляння кам'яній і предметів;
 • протиправні дії третіх осіб;
 • угон/крадіжка;

Детальну інформацію про умови страхування КАСКО можна отримати по телефону:

провідний фахівець

Омельяненко Юлія
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПАРТНЕРА

Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» (ТДВ «СК« ВІДІ-СТРАХУВАННЯ) з 2007 року успішно працює на ринку автострахування України та пропонує клієнтам широкий спектр страхових продуктів: добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО *), обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ( «Автоцивілка **»), страхування добровільної цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ ***), страхування від нещасного випадку на транспорті****.

Сьогодні ВІДІ-СТРАХУВАННЯ це:
 • Виключно хороша репутація: 11 років роботи - 98% задоволених клієнтів.
 • Високий рівень сервісу і повний комплекс послуг автострахування. Страховий поліс КАСКО Ви можете швидко оформити безпосередньо в автоцентрі «Субару ВІДІ Стар» або наш фахівець приїде до Вас у зручний час.
 • Багаторічний позитивний досвід роботи на ринку страхування автомобілів. ВІДІ-СТРАХУВАННЯ входить в ТОП-15 страхових компаній на ринку КАСКО України та займає 6-е місце на ринку КАСКО Києва і Київської області.

Додатковою гарантією фінансової стабільності СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» є той факт, що вона входить до складу потужної автомобільної групи VIDI, яка виступає гарантом виконання зобов'язань перед клієнтами страхової компанії.

*Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) АВ № 500238 від 05.01.2010 р.

**Договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів оформлюється ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», як агентом на підставі договорів доручення укладених між ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» та ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569295 від 21.01.2011 р.), ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та ПАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЗУ УКРАЇНА» (ліцензія Нацкомфінпослуг АГ №1569236 від 12.01.2011 р.).

***Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) АВ № 500247 від 05.01.2010 р.

****Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування від нещасних випадків АВ № 500237 від 05.01.2010 р.