Корпоративна програма Subaru

Адреса: 08131, КИЇВСЬКА ОБЛ., БУЧАНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, БУДИНОК 60 А Відділ продажу: +38 044 503 03 30 Написати листа Відділ сервіса: +38 044 503 03 30 Написати листа
Партнерство - шлях до успіху

Робота з корпоративними клієнтами - важливий напрямок діяльності компанії «Субару ВІДІ Стар». Ми пропонуємо унікальні корпоративні програми з продажу та післяпродажного обслуговування автомобілів, розроблені відповідно до побажань і вимог клієнтів.

Дотримуючись концепції «VIDI» - «Партнерство - шлях до успіху», ми розцінюємо кожного клієнта, як партнера. Тому процвітання і сталий розвиток вашої компанії - це і наша перемога.

Особливості та переваги корпоративної програми від «Субару ВІДІ Стар»
  • Широкий модельний ряд автомобілів і кваліфікована допомога при виборі.
  • Повний комплекс послуг, включаючи шинний сервіс, лізинг і страхування, кредитні програми і спеціальне дообладнання автомобілів, повне управління вашим транспортним парком і спеціальні умови покупки автомобілів для співробітників.
  • Спеціальні умови на покупку, сервісне обслуговування і страхування автомобілів для співробітників наших корпоративних партнерів. Так ви зможете підвищити рівень лояльності і довіри колег, створюючи кращі умови для роботи в компанії.
  • Обслуговування автопарку на спеціальних умовах. Ми приймаємо автомобілі різних марок (включаючи ті, що ні представлені в «VIDI»), надаємо знижку, враховуючи загальну кількість корпоративних автомобілів вашої фірми. Окремо, знижку на наші товари і послуги отримує кожен співробітник вашої фірми.

З питань корпоративного придбання та обслуговування автомобілів:

serhii.yatsenko@vidi.ua
Сергій Яценко

Фахівець з продажу корпоративним клієнтам