Про «Субару ВІДІ Стар»

Адреса: 08131, КИЇВСЬКА ОБЛ., БУЧАНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, БУДИНОК 60 А Відділ продажу: +38 044 503 03 30 Написати листа Відділ сервісу: +38 044 503 03 30 Написати листа
«Субару ВІДІ Стар»

«Субару ВІДІ Стар» — це автомобільний центр на Великій Кільцевій, 60А, що відповідає всім стандартам виробника і є одним з найбільших автоцентрів Subaru в Україні.

Це перший автомобільний простір, який було збудовано згідно нових стандартів бренду. Весь модельний ряд Subaru тепер розміщується на площі у 324 кв.м і являє собою концептуальний найсучасніший шоурум.

Subaru ВІДІ Стар існує на ринку автомобілів вже 10 років, надаючи бездоганний сервіс своїм клієнтам та являючись лідером з продажів японського концерну.

Автомобілі Субару представлені в широкій лінійці модельного ряду та задовільнять смак найвибагливішого автолюбителя.

«Субару ВІДІ Стар» — це один з найбільших в Україні автоцентрів Subaru, де Ви зможете вигідно купити автомобіль субару чи оформити кредит на нього, пройти технічний огляд або замовити послугу тест-драйву улюбленої моделі. Новий автомобільний центр на Великій Кільцевій 60А побудований у відповідності до суворих стандартів японського концерну.

Це 324 м2 справжнього автомобільного світу автомобілів Subaru. Тут знаходиться весь модельний ряд, де Ви зможете обрати будь-яку модель на свій смак. Це просторий і стильний інтер'єр, VIP зона для відпочинку, де можна випити філіжанку ароматної кави з надшвидким доступом до інтернету WI-FI, це затишний дитячий куточок для наших маленьких клієнтів, де батьки можуть залишити малечу і спокійно дивитись на нові моделі.

Преміальний комплекс послуг

«Субару ВІДІ Стар» пропонує шанувальникам всесвітньо відомого японського бренду преміальний комплекс послуг, в число яких входить:

Наш салон

Сучасний просторий шоу-рум площею 324 кв.м дозволяє представити весь модельний ряд автомобілів Subaru. Стильний і лаконічний інтер'єр, комфортна зона відпочинку, можливість доступу до інтернету Wi-Fi, затишний дитячий куточок і чашка ароматної кави перетворять відвідування дилерського центру на справжнє задоволення. Величезне панорамне вікно, що з'єднує шоу-рум і сервісну зону, дозволяє спостерігати за всіма етапами обслуговуванням автомобіля.

Впевненість в русі

Confidence in Motion (Впевненість в русі) - глобальний слоган бренду Subaru. Відчути впевненість в русі на власному досвіді можна, здійснивши пробну поїздку за спеціально розробленим маршрутом на будь-якому з автомобілів, представлених у великому тестовому парку «Субару ВІДІ Стар».