Зберігання шин Subaru

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка Відділ продажу: +38 (044) 503-03-60 Написати листа Відділ сервісу: +38 (044) 503-03-60 Написати листа
Комфортний процес

Компанія «ВІДІ-Стар» пропонує скористатися послугою «Заміна та зберігання шин». Позбавте себе від турбот установки сезонної гуми та пошуку відповідного приміщення для її зберігання.

Фахівці рекомендують зберігати шини в спеціально обладнаному приміщенні, де дотримані вимоги для захисту від вологості та перепадів температури. У нас є все необхідне для правильного зберігання шин. Також у послугу входить професійний шиномонтаж. Правильно встановлені шини забезпечують надійне зчеплення з дорогою, достатній гальмівний шлях, покращують керованість автомобіля. Скористайтеся нашою пропозицією, і у вас не виникне проблем з експлуатацією автомобіля.

865 грн за сезонне зберігання *

Сезонне зберігання шин від «ВІДІ-Стар»: наші переваги
  • Спеціально обладнаний склад, з дотриманням необхідних технічних вимог;
  • Оптимальна температура та рівень вологості, необхідний для зберігання шин;
  • Ми пропонуємо замінити гуму в найкоротші терміни та відразу ж розмістимо її на складі. Тепер не потрібно думати про те, як правильно зберігати шини. Всі турботи ми беремо на себе.
Дана послуга робить процес заміни шин більш комфортним і позбавляє власників автомобілів від турбот з пошуком відповідного для цих цілей приміщення. Тепер Вам немає необхідності ламати голову над пошуком відповідного приміщення для розміщення покришок і возити їх з собою після шиномонтажу. *Ціна вказана з ПДВ на період розміщення 180 календарних днів. Вартість одного дня 4,80 гривень.
Зацікавила пропозиція?

Заповніть форму для зв'язку з фахівцем і отримаєте особисту консультацію з питань замовлення послуги