Лізинг

Новий Subaru в лізинг

Компанія «Субару ВІДІ Стар» - офіційний дилер Subaru на Кільцевій надає юридичним особам та фізичним особам-підприємцям можливість ефективніше розвивати власний бізнес з новими автомобілями Subaru. Дилерський центр пропонує взяти авто в оперативний або фінансовий лізинг на одних з найвигідніших умов в м.Київ та Україні.

розрахунок лізингу

Оберіть бренд
Оберіть дилера
Виберiть модель:
Оберіть комплектацію
Оберіть модифікацію
Для розрахунку лізингової пропозиції оберіть модель, яка вас цікавить:
Обраний автомобіль:
Оберіть модель
Введіть суму від {{ financeConditions.min }} до {{ financeConditions.max }}
Оберіть модель
Оберіть програму

Термін фінансування Платіж / міс:

Партнери

 • Vidi Leasing
 • OTP Leasing
 • Alfa Leasing
 • BEST Leasing
 • BEST Leasing
 • ULF Finance
 • Privatbank Leasing
Результати розрахунку*
Разом, грн:
Аванс + разова комісія, грн:
Термін фінансування, міс:
Середній платіж, грн

* - Розрахунок є попереднім та не включає разові витрати пов’язані з оформленням лізингу, разові комісії та обов’язкові платежі при реєстрації автомобіля..

Лізингові платежі включають:

 • реєстрацію автомобілів у органах ДАІ та проходження технічного контролю;
 • сервісне адміністрування (організація всіх ремонтів, контроль якості їх виконання)
 • страхування КАСКО та страховий інформаційно-консультаційний асистанс
 • протиугінна сигналізація з модулем GPS і можливістю визначення місця розташування автомобіля
 • збір до ПФУ від 3% до 5% (залежно від вартості автомобіля)
 • автомобільний комплект: вогнегасник, аптечку, знак аварійної зупинки, автокомпресор, щітку та скребок, ремонтні рукавички

* Валюта фінансування євро, оплата здійснюється в гривні. Розрахунок є попереднім. Остаточна комерційна пропозиція буде сформована після аналізу документів клієнта та надана у договорі про фінансовий лізинг. Для фінального розрахунку зверніться, будь ласка, до консультантів.

Оперативний та фінансовий лізинг «Субару ВІДІ Стар»

Клієнти компанії «Субару ВІДІ Стар» мають змогу взяти нове авто Subaru в оренду або купити його на умовах оперативного та фінансового лізингу. Послуга спеціально розроблена для суб'єктів господарської діяльності й враховує особливості податкового законодавства України.

Фінансовий лізинг

Купити авто в лізинг надає можливість спеціальна програма, розроблена дилерським центром «Субару ВІДІ Стар» (м.Київ). Вона заснована на особливих умовах - клієнт вносить певну частину від вартості нового автомобіля (як правило 20%), а на решту суми надається кредит, який виплачується рівними частинами упродовж терміну дії договору.

Особливістю фінансового лізингу є те, що транспортний засіб переходить на баланс лізингоодержувача, а право власності на нього клієнт отримує в момент здійснення останнього лізингового платежу. Фінансовий лізинг також передбачає включення всіх відсотків, комісій, реєстраційних оплат і зборів до Пенсійного фонду, вартості страхування до складу лізингових платежів, тому клієнт «Субару ВІДІ Стар» не несе додаткових витрат. Купити авто в лізинг вигідно, оскільки з'являється можливість експлуатувати транспортний засіб і планувати витрати на його придбання на наступні періоди.

від 20% початковий внесок
0.01% - 19,5% річних

Оперативний лізинг

Оперативний лізинг (оперативна оренда) надає можливість взяти авто в лізинг на визначений договором строк без зобов'язання викупу транспортного засобу після закінчення терміну його дії. На відміну від звичайної оренди розмір щомісячних платежів за умовами договору оперативного лізингу нижче, оскільки програма діє тривалий час. Автомобіль залишається у власності компанії «Субару ВІДІ Стар». Взяти авто в оперативний лізинг вигідно в разі, якщо транспортний засіб знадобився для виконання коротко- та середньострокових завдань, при цьому нема потреби нести витрати для придбання нового автомобіля.

Чому вигідно взяти або купити авто в лізинг

Лізингоодержувач компанії «Субару ВІДІ Стар» дістає низку переваг.

 • Платежі за договорами лізингу відносяться на валові витрати, що знижує оподатковувану базу.

 • На транспортний засіб в лізингу не можуть бути накладені податкові обтяження.

 • Лізингові платежі формують кредит з ПДВ.

 • Всі оплати, комісії та відсотки в складі лізингового платежу не обкладаються ПДВ.

Де взяти або купити нове авто Subaru в лізинг на вигідних умовах в Києві та Україні

Взяти або купити нове авто Subaru в лізинг на вигідних умовах пропонує «Субару ВІДІ Стар» - офіційний дилер Subaru на Кільцевій у м.Київ. Дилерський центр знаходиться за адресою: вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка. Детальніше про умови лізингових програм на нові Subaru також можна дізнатися за телефоном +38 (044) 503-03-60.