Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля

Авто в наявності

Авто в поставці грн* грн*
Детальніше Отримати пропозицію
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Subaru Outback

Завдяки симетричній системі повного приводу гарантовано надійне зчеплення з дорогою. Автомобіль Subaru Outback вільно рухається засніженою, нерівною та вологою трасою, легко долаючи кожну перешкоду. Технологія X-MODE допомагає повністю контролювати автомобіль і безпечно рухатися складними дорогами з перешкодами. Функція контролю тяги допомагає зберігати безпечну швидкість, рухаючись схилом або крутими пагорбами.

Міцний і витривалий Субару Аутбек оснащений надійним двигуном Subaru BOXER, що забезпечує максимальну економію пального та мінімальний рівень вібрацій. Ви відчуєте бездоганну керованість, реакцію та стійкість автомобіля. Будуйте найсміливіші плани, адже Subaru Outback, ціна якого залежить від наявності додаткових систем, впорається з найскладнішими завданнями.

Отримуйте задоволення від кожної поїздки у комфортному та стильному салоні Субару Аутбек 2020. Продуманий інтер'єр дозволяє раціонально використовувати простір, вирушаючи в далеку подорож. Отримайте доступ до багажного відділення одним натисканням кнопки. Багажний відсік вміщує до 4 валіз об'ємом 80 л. Щоб перевезти великі громіздкі предмети ви можете скласти спинки задніх сидінь.

Додайте світла, насолоджуйтесь відкритим простором і свіжим повітрям, відкривши люк на даху. Під час далеких поїздок пасажири зможуть відпочити на задніх сидіннях, відкинувши спинки крісел в зручне положення. Блакитне підсвічування салону створює атмосферу вишуканості та спокою. Завдяки м'якому освітленню тримача для напоїв і відділення в консолі ви зможете легко відшукати потрібну річ у темряві.

Конструктори бренду особливу увагу приділяють безпеці кожної моделі. Щоб запобігти аварії Subaru Outback оснащений передовими технологіями для допомоги водієві та комфортного керування.

Система EyeSight ніби вдивляється у дорогу, контролюючи все, що відбувається попереду. Два об'єктиви стереокамер передають об'ємне кольорове зображення на дисплей, дозволяючи точно бачити відстань до найближчого об'єкта. У разі виявлення потенційної небезпеки система попереджає водія, а за необхідністю активує гальма. Це зменшує напругу та створює відчуття захищеності за кермом.

Адаптивний круїз-контроль самостійно регулює швидкість і допомагає зберігати безпечну дистанцію з автомобілем, що прямує попереду. Якщо водій занадто близько наближається до краю смуги або починає «виляти», подається звуковий сигнал. Попередження спрацьовує на швидкості понад 60 км/год. У разі відхилення від обраної смуги руху починає блимати індикатор.

За ймовірністю зіткнення з іншим автомобілем активується опція передаварійного гальмування, попереджаючи водія звуковим або сигналом на панелі приладів. Крім цього, додатково активується передаварійний підсилювач гальм, а якщо водій не реагує, гальма спрацьовують автоматично.

Про ці та інші особливості Subaru Outback, вартість якого залежить від комплектації та додаткових функцій, ви можете дізнатися у наших консультантів. Перед тим як купити Subaru Outback, скористайтеся послугою тест-драйву. Залишайте заявку на сайті або записуйтеся за номером телефону.