Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Subaru Forester

Subaru Forester дарує нові можливості, готовий підтримати в повсякденних справах і надихнути на героїчні. Компактний ззовні для надзвичайної маневреності, просторий всередині, він дозволяє розслабитися та відчути душевний спокій з кожною поїздкою. Скористайтеся всіма перевагами Subaru Forester, ціна якого залежить від технічних особливостей та наявності додаткових функцій:

Передова технологія Subaru EyeSight

дозволяє стежити та контролювати все, що відбувається попереду. За допомогою двох камер вона визначає відстань до найближчої перешкоди та здатна диференціювати машини, мотоцикли, пішоходів та інші об'єкти. Ви можете спостерігати стереоскопічне кольорове зображення з високою роздільною здатністю та повністю контролювати ситуацію на дорозі. У разі виникнення небезпеки EyeSight повідомляє водієві та пригальмовує автомобіль. Це дозволяє знизити психологічне напруження та посилює заходи безпеки.

Режим X-MODE і опція контролю тяги

для спуску схилом дозволяє випробувати максимальний потенціал Cубару Форестер і впевнено рухатися будь-якою дорогою. За допомогою перемикача X-MODE ви можете обрати потрібний режим. SNOW / DIRT (сніг або ґрунт), призначений для руху слизькою поверхнею, снігом, гравієм. D.SNOW / MUD (глибокий сніг або бруд) допомагає подолати складну трасу, вкриту глибокими заметами або легке бездоріжжя.

Subaru SI-DRIVE 

система інтелектуального керування, підлаштовує характеристики автомобіля до стилю вашого водіння, ситуації на трасі та складних умов дорожнього руху. Режим Intelligent балансує та регулює потужність, Sport призначений для спортивного руху на будь-якій швидкості. Автомобіль миттєво реагує на натискання педалі акселератора та демонструє потужний крутний момент.

Перед тим, як купити Subaru Forester, ми пропонуємо пройти тест-драйв. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте за вказаними номерами телефону. Офіційний дилер Subaru «Субару ВІДІ Стар» запрошує ознайомитися з перевагами моделі. Наші консультанти детально розкажуть про її особливості. Купити автомобіль Субару Форестер ви також можете у кредит або на умовах лізингу.