Subaru нагороджено титулом серії Super GT
Дата: 03.12.2021

Subaru нагороджено титулом серії Super GT

Компанія Subaru радісно оголосила про перемогу абсолютного нового Subaru BRZ GT300 в чемпіонаті серії Super GT перший раз в історії! Новину повідомлено прямо з Токіо, 29 листопада 2021 року.

28 листопада на трасі в місті Сідзуока, Японія, на трасі Fuji International Speedway Race,  відбувся 8 раунд фінальної гонки Fuji GT  серії Super GT 2021 на 300 км, в якому дочірний підрозділ Subaru Corporation з автоспорту  - Subaru Tecnica International прийняв активну участь.  Команда Subaru BRZ R&D Sport від STI зайняла 3 сходинку подіуму і виграла першу серію чемпіонату. Гонка відбулася на Subaru BRZ GT300, екіпаж Такуто Ігучі та Хідекі Ямаучі.

Гонки Super GT, які змінили назву у 2005 році на Japan GT Championship, насьогодні одні з найпопулярніших чемпіонатів з автоспорту в Японії. STI згрупувався з R&D Sport та з 2009 року  почав боротьбу  в класі GT300 з Legacy B4 GT300. З 2012 року головним конкурентом команди став Subaru BRZ GT300. Цього сезону, після повного  вдосконалення, Subaru BRZ перетворилася на абсолютно новий автомобіль. Команда Subaru виграла свій перший чемпіонат в історії за 13 років участі в гонках.

Генеральний менеджер команди та пілоти після перемоги в чемпіонаті серії надали інтервью.

Генеральний менеджер команди Масахіро Озава:

«В мене відчуття величезного полегшення через те, що нам вдалося виграти цей чемпіонат саме на новому автомобілі.  Не дивлячись на не дуже гарні результати першої половини цього сезону, друга половина стала для нас абсолютно успішною. Конкуренція у фінальній гонці була дуже сильною, але нашим пілотам вдалося показати прекрасний результат».

Пілот Такуто Ігучі:

«Нам потрібно було звикнути до новітнього Subaru BRZ продовж першої половини сезону. Але сильна підтримка всієї нашої команди та Хідекі допомогла нам прийти до перемоги у фіналі. Впевнено можу заявити, що Субару команда – найкраща, і всі мої подальші перемоги будуть лише з цією командою».

Пілот Хідекі Ямаучі:

«Найкращим моїм спостереженням було те, як наша команда не здається і наполегливо вдосконалює автомобіль. Це справжнє задоволення бути за кермом машини і відчувати пристрасть кожної деталі, кожної людини команди, яка не здалася. В цьому році ще народилася моя перша дитина, тому додатково цей рік стане неповторним і незабутнім для мене. Величезна подяка нашим вболівальникам, які підтримували нас всі ці роки. Розраховуємо на вас і надалі».

Для отримання додаткової інформації див. веб-сайт Subaru Motorsport Magazine (лише японською мовою): https://www.subaru-msm.com/2021/sgt/report/