SUBARU FORESTER В НОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ SPORT
Дата: 04.11.2020

SUBARU FORESTER В НОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ SPORT

Новий Subaru Forester Sport обіцяє ще більше динаміки, емоцій, драйву та функціональності. Він оснащений вдосконаленим стандартним обладнанням, а оновлений дизайн красномовно свідчить про спортивний характер моделі.

На новий Forester Sport встановлено двигун Subaru Boxer потужністю 184 к.с., який в поєднанні з симетричним повним приводом Subaru, дворежимним X-MODE з системою управління спуском гірськими схилами та SI-DRIVE з режимом Sport забезпечить водієві перевагу в будь-якій дорожній ситуації.

ЦІНИ НА АВТО

Яскравий спортивний характер Subaru Forester Sport підкреслюють помаранчеві акценти на пластиковому захисті по периметру кузова. Вони також помітні на ланжеронах рейлінгів з інтегрованими кріпленнями на даху. Контрастне враження створюють блискучі елементи чорного кольору, а 18-дюймові колеса з легкосплавними дисками з чорною лінією не залишають сумнівів, що автомобіль здатний виконати будь-яке побажання водія.

Акценти також розставлені в салоні нового Forester Sport. Темно-сіра спортивна тканина сидінь оздоблена помаранчевим прострочуванням, увагу привертає шкіряний перемикач передач, стильне обрамлення консолі й дефлекторів. Кермо та панель приладів нагадують елементи керування реактивним літаком. Враження підсилюють багатофункціональний кольоровий РК-дисплей, система безключового доступу з кнопковим пуском, мультимедійний центр з інтеграцією додатків Apple CarPlay і Android Auto.

РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ

Новинка Subaru Forester Sport - система Driver Monitoring System. Вона здатна за допомогою сканування розпізнавати обличчя водія, вітаючи на ім’я, та автоматично налаштовувати дзеркала, сидіння, аудіосистему й клімат-контроль відповідно до його уподобань. Можливості інноваційної системи дозволяють розпізнавати до п'яти водіїв, запам'ятовувати встановлені індивідуальні налаштування та відтворювати їх. Крім того, Driver Monitoring System здійснює моніторинг стану водія, не дозволяючи відволікатися від керування автомобілем або засипати – якщо таке трапиться, увагу водія приверне звуковий сигнал.

Система безпеки EyeSight входить до стандартної комплектації Forester Sport. Вона містить функцію адаптивного круїз-контролю, системи попередження про виїзд зі смуги руху та підтримки курсу для руху в її межах, попередження про небезпечне зближення з автоматичним гальмуванням та систему моніторингу сліпих зон. На додаток до системи RAB, що попереджає про перешкоди під час руху заднім ходом, камера переднього огляду Front View Monitor допоможе уникнути неприємностей при паркуванні.

В Україні до стандартної комплектації Subaru Forester Sport також входять автоматичні світлодіодні фари, камера заднього огляду, електронне гальмо стоянки, автоматичний клімат-контроль, інформаційний дисплей та телескопічне кермо.