Програма VIDI Select
Дата: 20.12.2021

Програма VIDI Select

Офіційний дилер Subaru, компанія Субару ВІДІ Стар, на вигідних умовах пропонує Вам унікальну можливість стати власником нового автомобіля Субару, використавши ваше власне авто з побігом.

Немає жодної різниці, яка у вас марка автомобіля. Ваш новий Субару чекає на Вас! Вам варто лише сплатити різницю між вартістю нового автомобіля і узгодженою ціною на авто з пробігом на вигідних умовах по програмі Трейд-ін.

Компанія Субару ВІДІ Стар пропонує вигідну ринкову вартість вашого автомобіля з пробігом, якщо він відповідає наступним критеріям:

  • Придбаний у офіційного дилера на території України.
  • Має історію сервісного обслуговування, підтверджену офіційно.
  • В гарному технічному стані з зовнішнім виглядом без недоліків.
  • Пробіг авто не перевищує 100 тис. км, а термін експлуатації - п'яти років (в залежності від того, що наступило першим).

Якщо ваш автомобіль з пробігом підходить під ці критерії, вам залишається лише вибрати дату для відвідування дилерського центру Субару ВІДІ Стар і Ви - власник нового автомобіля Subaru!

Високопрофесійні спеціалісти дилерського центру Subaru зроблять аналіз технічного стану авто з пробігом, а потім запропонують максимально вигідну вартість в найкоротший термін.

Переваги Трейд-ін у Субару ВІДІ Стар:

  • Економія часу на пошук надійного покупця.
  • Професійні фахівці проводять аналіз технічного стану авто з пробігом в найкороткий термін.
  • Дилерський центр купує автомобіль з пробігом за ринковою вартістю.
  • Можна оплатити в кредит різницю вартості.

Дилерський центр Субару ВІДІ Стар надає гарантію та повну безпеку проведення угоди.

Зареєструвати та провести договір страхування нового Subaru можна прямо в салоні Субару ВІДІ Стар. Додатково ви отримуєте спеціальні умови сервісного обслуговування.
 

 

Детальніше про спеціальну пропозицію обміну авто з пробігом на новий Subaru можна дізнатися безпосередньо в дилерському центрі Субару ВІДІ Стар, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60 або за телефоном +38 (044) 503-03-60.