Subaru в лізинг

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка Відділ продажу: +38 (044) 503-03-30 Написати листа Відділ сервісу: +38 (044) 501-03-30 Написати листа
Вигідні умови

Лізинг для корпоративних клієнтів - один з вигідних і простих способів купівлі та використання автомобілів. Дана послуга набуває все більшої популярності в Україні, а компанія «ВІДІ-Стар» пропонує юридичним особам вигідні умови угоди на модельний ряд Subaru.

Щоб придбати авто в лізинг необхідно:
  • Обрати відповідні умови фінансування. Для цього ви можете проконсультуватися з персональними менеджерами «ВІДІ-Стар» і «ВІДІ-Лізинг», які допоможуть підібрати й укласти вигідну для вашої компанії угоду.
  • ООформить и подписать договор лизинга.
  • Зареєструвати автомобіль в СЦ МВС і пройти технічний контроль.
  • Внести первинний платіж.
Переваги лізинг автомобіля::
1

Спочатку клієнт вносить тільки авансовий платіж і одноразову комісію. Витрати на реєстрацію номера, оформлення техпаспорта, страхування КАСКО й ОСАГО, державне мито та збори розподілені на весь термін дії лізингу.

2

Послуга оформлюється за системою «єдиного вікна». Клієнт підписує договір фінансового лізингу, а інші нюанси бере на себе лізингова компанія (пенсійний збір, реєстрація в МРЕВ, страхування).

3

Можливість користуватися привілеями клієнтів «ВІДІ-Стар» (технічна та інформаційна підтримка на дорогах України, переваги у разі проходження ТО, дозвіл страхових випадків).

4

Клієнт може розширити договір додатковими послугами технічного сервісу.

Після цього ви зможете забрати свій новий автомобіль і далі, рівномірно плануючи бюджет, здійснювати виплати.

Зацікавила пропозиція?

Заповніть форму для зв'язку з фахівцем і отримаєте особисту консультацію з питань замовлення послуги

Лізинг

Лізинг автомобіля: переваги Лізинг автомобіля дозволяє мінімізувати витрати на початковому етапі придбання транспортного засобу та заздалегідь спланувати бюджет. Платежі здійснюються згідно із затвердженим графіком.

Послугу для наших корпоративних клієнтів надає компанія «ВІДІ-Лізинг», що була створена у 2007 році та до сих здійснює успішну діяльність в складі групи VIDI.