Subaru WRX

Ціна Цену уточняйте
Основні характеристики
Рік випуску 2019 г.
Тип кузова Седан
Тип ДВС Бензин
Тип КПП Варіатор CVT
Тип приводу Повний
Витрати пального (змішаний) 8.6 л/100 км
Читати повністю
Subaru WRX - це поєднання стильного дизайну й оригінальних технічних рішень

Висока ефективність, максимальна безпека та легке керування перетворюють щоденні поїздки на справжнє задоволення.

Для максимально комфортного керування, стійкості та прохідності Субару ВРХ розробники створили унікальну технологію симетричного повного приводу Symmetrical AWD. Крутний момент розподіляється на чотири колеса, що дозволяє безпечно рухатися нерівними дорогами та легким бездоріжжям.

Про автомобіль Subaru WRX
{{ equipment.title }}
від {{ equipment.minPrice }} грн
Ціни уточнюйте
Опції: Стандарт Опціонально Недоступно
Комплектація {{ equipment.title }}
Варіанти комплектації
{{ group.title }}
{{ option.title }} {{option.values[equipment.id].price}} грн. {{option.values[equipment.id].value}} {{option.values[equipment.id].price}} грн.
{{v}}
Загальна інформація

Виберіть зручний режим керування, враховуючи ваш стиль водіння та дорожні умови. Intelligent використовують для поїздок містом, забезпечуючи мінімальну витрату пального у поєднанні з високою керованістю. Sport підійде для швидкого та динамічного керування. З ним Субару ВРХ демонструє плавну роботу двигуна на будь-якій швидкості. Натисніть на педаль газу та відчуйте миттєву віддачу вашого авто. Обравши Sport Sharp 3, ви зможете розкрити всі можливості Subaru WRX і відчути вражаюче прискорення.

Варіатор Lineartronic у поєднанні з повним приводом сприяє плавному збалансованому руху, без потреби перемикання швидкостей. Насолоджуйтесь кожною миттю та максимально легким керуванням з Subaru WRX.

Технологія X-Mode

дозволяє підтримувати фіксовану швидкість, рухаючись схилом униз. Ви зможете уникнути небезпеки блокування коліс і повністю сконцентруватися на дорозі.

Субару ВРХ поєднує кращі технології безпеки, розроблені брендом. Слід зазначити безпеку траєкторії зміщення двигуна, у разі зіткнення.

Ергономічний і зручний салон також сприяє максимальному захисту. Екран для контролю навігації та інших систем розташований на одному рівні з панеллю приладів, що дозволяє бачити всю необхідну інформацію, не напружуючи очі. Оптимальна конструкція та розташування водійського крісла знижує втому у тривалих подорожах і дозволяє краще відчувати Subaru WRX.

Блакитні ксенонові лампи світять набагато яскравіше та далі звичайних, забезпечуючи чудове освітлення. Це дозволяє максимально точно оцінити ситуацію та легко контролювати автомобіль навіть вночі. Подушки безпеки розташовані у приладовій панелі та рульовому колесі. У разі зіткнення вони миттєво розкриваються, забезпечуючи додатковий захист.

Дізнатися про особливості та купити Субару ВРХ ви можете у нашому дилерському центрі.

Показати ще