Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Детальніше про Subaru WRX

Виберіть зручний режим керування, враховуючи ваш стиль водіння та дорожні умови. Intelligent використовують для поїздок містом, забезпечуючи мінімальну витрату пального у поєднанні з високою керованістю. Sport підійде для швидкого та динамічного керування. З ним Субару ВРХ демонструє плавну роботу двигуна на будь-якій швидкості. Натисніть на педаль газу та відчуйте миттєву віддачу вашого авто. Обравши Sport Sharp 3, ви зможете розкрити всі можливості Subaru WRX і відчути вражаюче прискорення.

Варіатор Lineartronic у поєднанні з повним приводом сприяє плавному збалансованому руху, без потреби перемикання швидкостей. Насолоджуйтесь кожною миттю та максимально легким керуванням з Subaru WRX.

Технологія X-Mode

дозволяє підтримувати фіксовану швидкість, рухаючись схилом униз. Ви зможете уникнути небезпеки блокування коліс і повністю сконцентруватися на дорозі.

Субару ВРХ поєднує кращі технології безпеки, розроблені брендом. Слід зазначити безпеку траєкторії зміщення двигуна, у разі зіткнення.

Ергономічний і зручний салон також сприяє максимальному захисту. Екран для контролю навігації та інших систем розташований на одному рівні з панеллю приладів, що дозволяє бачити всю необхідну інформацію, не напружуючи очі. Оптимальна конструкція та розташування водійського крісла знижує втому у тривалих подорожах і дозволяє краще відчувати Subaru WRX.

Блакитні ксенонові лампи світять набагато яскравіше та далі звичайних, забезпечуючи чудове освітлення. Це дозволяє максимально точно оцінити ситуацію та легко контролювати автомобіль навіть вночі. Подушки безпеки розташовані у приладовій панелі та рульовому колесі. У разі зіткнення вони миттєво розкриваються, забезпечуючи додатковий захист.

Дізнатися про особливості та купити Субару ВРХ ви можете у нашому дилерському центрі.